Prohlášení o přístupnosti

Tato webová prezentace je vytvořena s ohledem na maximální přístupnost obsahu. Splňuje všechny důležité zásady přístupnosti podle Pravidel přístupnosti pro weby veřejné správy.

Uspořádání a ovládání stránek je navrženo tak, aby stránky byly dostupné jak pro alternativní prohlížeče, tak i pro osoby se specifickými potřebami. Některé texty nejsou definovány v relativních jednotkách. Pro zvětšení je potřeba použít systémových nástrojů (nastavení prohlížeče).

Kód stránek je vytvořen v souladu s normou HTML 5 a pomocí kaskádových stylů CSS. Stránky jsou přístupné i po vypnutí Javascriptových funkcí bez ztráty obsahové a navigační informace.

Některé informace na tomto serveru jsou nabízeny v podobě dokumentů formátu PDF, a to zejména z takových důvodů, že buď obsahují typografické prvky a formátování, které webový formát nepodporuje, nebo jsou příliš velké a je vhodné jejich stažení. Pro zobrazení takových dokumentů je třeba mít nainstalovaný prohlížeč Adobe Reader, který je zdarma ke stažení z internetového serveru společnosti Adobe.

V některých případech je dokument zveřejněn ve formátu DOC. Takovýto soubor dokáže zobrazit a editovat většina běžně používaných textových editorů.

Vaše případné náměty či informace o problémech při zobrazovaní těchto stránek můžete zaslat na adresu webmaster@msstudanka.cz.

ZÁPIS do MŠ - vydávání přihlášek  na  www.zapisdoms.brno.cz celý duben, sběr vyplněných a potvrzených přihlášek 2. a 3. května  2018 v MŠ.

Vážení rodiče, mám pro vás připravena potvrzení k daňovým účelům - odečet školného za rok 2017. Vyzvednout si ho můžete ve čtvrtek 11.1 od 12.00 - 13,00 hod, v pátek 12.1. od 6.30 - 9,00 hod a v pondělí 15.1. od 15.00 - 16.30 hod. Pokud vám termíny nevyhovují , napište mi a domluvíme si náhradní termín.

Aktualizováno 17.1.2018

Vážení rodiče,

ZDE je možné si stáhnout omluvný list pro předškolní děti.

Kontakty - ŠJ- odhlašování , přihlašování dětí :