O  NÁS

Naše mateřská škola je umístěna v klidné rekreační oblasti mezi brněnskou přehradou a ZOO v městské části  Kníničky.  Ač je naší MŠ již 70  roků, duchem i svým názvem je stále mladá. STUDÁNKOU  - symbolem všeho pěkného a čistého je MŠ od roku 2003, kdy získala právní subjektivitu.

Ve stejné době byla  také zahájena celková rekonstrukce mateřské školy. V současné době máme budovu MŠ  zateplenou, s novými okny a žlutou fasádou. Dle možností jsme nechali upravit školní zahrádku.Postupně se zmodernizovala školní kuchyně - a v roce 2013 nám MČ Kníničky pořídila konvektomat .

.

V přízemí je  třída Berušek , kterou jsme o prázdninách  zkrášlili novou podlahou, kobercem  a přestavěním nábytku .  Dále je zde třída Žabek , která vznikla v roce 2013.V 1. patře máme  třídu Sluníček  - zde proběhla  rekonstrukce v roce 2008 .

Dle možností postupně vyměňujeme ve všech třídách dětský nábytek. Pořídili jsme dětem čističku vzduchu, protialergické polštářky i peřinky včetně " pohádkového " povlečení. Třída předškoláků má k dispozici interaktivní tabuli.

Původně jednotřídní mateřská škola - s počtem 12 dětí / v roce 2003 / se díky rekonstrukcím budovy rozšířila na současnou 3 třídní mateřskou školu s celkovou kapacitou 61 dětí.

Společná 2017_o nas.jpg

Provoz MŠ je od 6,30 - 16,30 hodin.

Celodenní stravné činí 34.- Kč, děti s odkladem školní docházky platí o 8.- Kč více.

Příspěvek na částečnou úhradu neinvestičních nákladů je 410.- Kč., předškoláci a děti s odkladem školní docházky školné neplatí.

Vážení rodiče,

ZDE je možné si stáhnout omluvný list pro předškolní děti.

Aktualizováno 12.11..2017 .

Kontakty - ŠJ- odhlašování , přihlašování dětí :